slide 1
slide 2
slide 3

Kompetencje

Zatrudniamy specjalistów, którzy mogą pochwalić się udziałem w wielu różnych kursach i posiadaniem wielu certyfikatów. Codzienna praca z najnowszymi technologiami, rozwiązywanie problemów klientów oraz wdrażanie systemów informatycznych pozwoliła uzyskać nam następujące certyfikaty i kompetencje.

Przynależność do Microsoft Partner Network reprezentuje wysoki poziom doświadczenia i kompetencji naszych pracowników w zakresie technologii Microsoft, pozostając z nim w najbliższej współpracy.

Nasza firma posiada tytuł Microsoft Small Business Specialist, który potwierdza wysoki poziom kompetencji w zakresie technologii Microsoft i specjalizację w projektowaniu, wdrażaniu i dostosowywaniu rozwiązań dla małych przedsiębiorstw.

Program Autoryzowanych Odsprzedawców Produktów Edukacyjnych firmy Microsoft (AER, Authorised Education Reseller) umożliwia odsprzedawcom sprzedaż produktów firmy Microsoft użytkownikom edukacyjnym, spełniającym warunki programu po cenach przeznaczonych dla instytucji edukacyjnych.

Dane rejestrowe

E-integra Sp. z o.o.
Ul. Zglenickiego 42, 09-411 Płock
NIP: 774-314-23-56
KRS 0000350307
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 50 000 zł

Zgłoszenie awarii

Nasze wsparcie techniczne jest dostępne przez 24 godziny na dobę

24 24 24 0 44

helpdesk@eintegra.pl

Napisz do nas

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt z nami!

  biuro@eintegra.pl 

poniedziałek-piątek: od 700 do 1600
sobota i niedziela: zamknięte