slide 1
slide 2
slide 3

O firmie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy pełną pomysłów, ekspansywnie rozwijającą się firmą informatyczną, która działa w Płocku oraz na terenach województwa mazowieckiego, łódzkiego czy też kujawsko-pomorskiego. W skład naszego zespołu wchodzą informatycy z bogatym bagażem doświadczeń w branży IT. Razem tworzymy grupę osób, która sprosta każdemu zadaniu z zakresu systemów i usług informatycznych.

Wybierając nas, możecie być Państwo pewni, że pomożemy w każdej sytuacji i rozwiążemy każdy problem. Nie pozwolimy aby obsługiwana przez nas firma doznała paraliżu informatycznego. Dla firm z podpisaną umową serwisową jesteśmy dyspozycyjni nawet całodobowo, do 7 dni w tygodniu . Firmy korzystające z naszych usług czują się bezpiecznie bez względu na to, jaki problem się wydarzy – zawsze stawimy mu czoła i rozwiążemy najszybciej, jak jest to tylko możliwe. Naszym klientom dostarczamy także wysokiej jakości sprzęt i urządzenia biurowych znanych firm m.in.: Hewlett-Packard, Dell, Asus, Fellowes, Fuijtsu.

Jeżeli posiadasz już firmę informatyczną, lub masz swojego informatyka – skontaktuj się z nami, zaproponujemy korzystniejsze warunki, pomożemy zoptymalizować koszty związane z działem IT, bez utraty jakości świadczonej usługi.

Proponujemy również innowacyjne rozwiązania. Zadzwoń, przedstaw swój pomysł – na pewno znajdziemy złoty środek, dzięki któremu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas i nerwy.

Chcemy aby każda złotówka zainwestowa na w rozbudowę infrastruktury IT przynosiła wymierne efekty i wpływała korzystnie na rozwój Państwa firmy

Zarząd E-integra Sp. z o.o.

Dane rejestrowe

E-integra Sp. z o.o.
Ul. Zglenickiego 42, 09-411 Płock
NIP: 774-314-23-56
KRS 0000350307
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 50 000 zł

Zgłoszenie awarii

Nasze wsparcie techniczne jest dostępne przez 24 godziny na dobę

24 24 24 0 44

helpdesk@eintegra.pl

Napisz do nas

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt z nami!

  biuro@eintegra.pl 

poniedziałek-piątek: od 700 do 1600
sobota i niedziela: zamknięte