slide 1
slide 2
slide 3

Kompleksowe usługi dla firm i instytucji

Oferujemy kompleksowy zestaw usług i rozwiązań informatycznych, które dostosowujemy do Twoich wymagań tak, aby wspierały Cię w realizacji wyznaczonych celów. Pomożemy Ci skupić się na rozwoju podstawowej działalności, podczas gdy my zajmiemy się resztą procesów związanych systemami informatycznymi.

Doradzamy i projektujemy

Służymy doradztwem oraz pomocą przy projektowaniu systemów IT i doborze sposobu licencjonowania. Nasi specjaliści szczegółowo zbadają Twoje potrzeby i oczekiwania, co pozwoli na dostosowanie najkorzystniejszych rozwiązań dla Twojej firmy.

Wdrażamy i integrujemy

Posiadamy duże doświadczenie we wdrożeniach systemów informatycznych i ich integracji. Wdrożenia realizowane są w ścisłej współpracy z Twoją firmą i opierają się o nowoczesne metodyki wdrożeniowe i najnowsze dostępne na rynku technologie.

Utrzymujemy i rozwijamy

Prowadzimy stały nadzór nad bezpieczeństwem i wydajnością wdrażanych systemów informatycznych. Naszymi głównymi klientami są firmy i korporacje dla których świadczymy usługi na najwyższym poziomie bazując na międzynarodowych standardach.


Dowiedz się więcej na temat outsourcingu oraz dlaczego warto przekazać nam utrzymanie infrastruktury IT Usługi outsourcingowe

 • Office w chmurze dla domu

  Najlepsze rozwiązanie dla rodzin, które chcą korzystać nie tylko z pakietu Office na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac i 5 urządzeniach przenośnych

  Dowiedz się więcej
 • Office 365 dla instytucji edukacyjnych

  Udostępnij studentom i pracownikom uczelni profesjonalne usługi komunikacyjne i funkcje pracy biurowej, jakich potrzebują, z wydajnością i elastycznością dostosowaną do potrzeb instytucji.

  Dowiedz się więcej
 • Office 365 dla instytucji rządowych

  Najlepsze rozwiązanie dla organizacji rządowych z zaawansowanymi potrzebami IT, które potrzebują elastyczności, aby przenieść się do chmury we własnym tempie.

  Dowiedz się więcej
 •  Office 365 dla firm

  Usługa Office 365 umożliwia dostęp praktycznie z każdego miejsca do znanych Ci, niezawodnych narzędzi pakietu Microsoft Office oraz do łatwych w administrowaniu usług IT klasy biznesowej.

  Dowiedz się więcej

Dane rejestrowe

E-integra Sp. z o.o.
Ul. Zglenickiego 42, 09-411 Płock
NIP: 774-314-23-56
KRS 0000350307
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 50 000 zł

Zgłoszenie awarii

Nasze wsparcie techniczne jest dostępne przez 24 godziny na dobę

24 24 24 0 44

helpdesk@eintegra.pl

Napisz do nas

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt z nami!

  biuro@eintegra.pl 

poniedziałek-piątek: od 700 do 1600
sobota i niedziela: zamknięte