slide 1
slide 2
slide 3

Rozwiązania w chmurze

Dynamiczny rozwój technologii zmienia sposób prowadzenia biznesu. Dzięki rosnącej prędkości transferu danych oraz dostępności do sieci, pojawiły się nowe możliwości korzystania z infrastruktury IT oraz aplikacji. Rozwiązania, na które dotychczas mogły sobie pozwolić tylko największe korporacje, stały się teraz dostępne także dla małych i średnich firm.

Cloud Computing (przetwarzanie w chmurze) to nowy model dostarczania usług i rozwiązań IT, będący jedną z najpopularniejszych ostatnio form outsourcingu IT. Zamiast zakupu własnej infrastruktury i oprogramowania, cloud computing umożliwia wynajęcie tych wszystkich zasobów (znajdujących się fizycznie w siedzibie dostawcy rozwiązania) i udostępnienie ich końcowym użytkownikom niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Jakie korzyści przynosi przetwarzanie w chmurze?

 • finansowe – rozłożenie wysokich kosztów jednorazowych na mniejsze opłaty miesięczne (ale nie dla wszystkich firm końcowy bilans musi być dodatni, uzależnione jest to m.in. od obecnie posiadanych zasobów oraz przyszłego rozwoju firmy)
 • ponoszenie kosztów proporcjonalnych do skali korzystania z usług
 • szybkość wdrożenia
 • wsparcie techniczne udostępniane przez dostawcę (brak konieczności rozwoju własnego działu IT)
 • skalowalność – elastyczność w dostosowywaniu do rosnącej liczby użytkowników
 • podniesienie bezpieczeństwa danych
 • dostępność – niezależnie od miejsca gdzie przebywa użytkownik, wystarczy tylko komputer i dostęp do sieci, aby korzystać z systemów
 • Office w chmurze dla domu

  Najlepsze rozwiązanie dla rodzin, które chcą korzystać nie tylko z pakietu Office na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac i 5 urządzeniach przenośnych

  Dowiedz się więcej
 • Office 365 dla instytucji edukacyjnych

  Udostępnij studentom i pracownikom uczelni profesjonalne usługi komunikacyjne i funkcje pracy biurowej, jakich potrzebują, z wydajnością i elastycznością dostosowaną do potrzeb instytucji.

  Dowiedz się więcej
 • Office 365 dla instytucji rządowych

  Najlepsze rozwiązanie dla organizacji rządowych z zaawansowanymi potrzebami IT, które potrzebują elastyczności, aby przenieść się do chmury we własnym tempie.

  Dowiedz się więcej
 •  Office 365 dla firm

  Usługa Office 365 umożliwia dostęp praktycznie z każdego miejsca do znanych Ci, niezawodnych narzędzi pakietu Microsoft Office oraz do łatwych w administrowaniu usług IT klasy biznesowej.

  Dowiedz się więcej

Dane rejestrowe

E-integra Sp. z o.o.
Ul. Zglenickiego 42, 09-411 Płock
NIP: 774-314-23-56
KRS 0000350307
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 50 000 zł

Zgłoszenie awarii

Nasze wsparcie techniczne jest dostępne przez 24 godziny na dobę

24 24 24 0 44

helpdesk@eintegra.pl

Napisz do nas

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt z nami!

  biuro@eintegra.pl 

poniedziałek-piątek: od 700 do 1600
sobota i niedziela: zamknięte